Teenusest

Vastavalt  MTÜ Händikäpp ja Tartu LV sotsiaalabi osakonna vahel 28.11.2014 sõlmitud hankelepingule nr 14-8386 osutame alates 01.01.2015.- 31.12.2017 isikliku abistaja teenust Tartu linnas elavatele sügava nägemis- ja liikumispuudega inimestele.

2 Comments

  1. Mihkel

    Milleks propageerida mittetoimivat teenust? Antud teenus töötab eelkõige aseainena hooldamisele päritoluperekonnas. Seega ei saa seda võtta nii, et “puuetega inimene elab nii nagu ta soovib”. Ja need kõiksugused ilusad asjad, et tänu IAT’le saab elada puuetega inimene elada “iseseisvat elu”, see lihtsalt ei tööta nii nagu MTÜ Händikäpp seda teenust propageerib. Sarnased süsteemid ja käsitlused toimivad ainult teoorias ehk paberil.

  2. Mina, kui teenuse klient algusaegadest, pole Mihkliga absoluutselt nõus! See, et teenus mõne inimese puhul ei toimi on pigem inimese tahtmises kinni, mõne puhul ju ikka tuleks enda sisse vaadata kui hakkata teenust ennast kiruma! Meil on niivõrd erinevad nõudmised teenusele, kui ka töötajatele, et see läbi öelda teenus on kehv pole eriti õigustatud.
    Ise seisvus (kirjutasin meelega lahku) peab eelkõige tulema inimesest endast. Ja samuti peab igaüks võitlema enda iseseisvuse eest, nagu ka riik! Keegi teine ei saa seda kahjuks teha! Saame luua tingimused nii riikide iseseisvumiseks kui ka indiviidi tasandil. ÜHEKS INSTRUMENDIKS iseseisvuse saavutamisel on ISIKLIKU ABISTAJA TEENUS.
    Enda 17 aasta kogemuse põhjal võin öelda, et ma olen teenusega rahul just praegu kõige enam, mis ei tähenda aga seda, et ma ei taha midagi rohkemat.
    Ja ma olen/tunnen end täitsa iseseisevana, lähen sinna, kuhu on huvi minna ja teen täpselt niipalju kui mul on vaja.Mida veel tahta?

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.